Okonjima ligt op ongeveer drie uur rijden ten noorden van Windhoek, tussen de plaatsen Okahandja en Otjiwarongo, in een privé reservaat, vlakbij Waterberg.
Okonjima is het thuis van de "Africat Foundation". Deze stichting zorgt voor het welzijn van diverse katachtigen, waaronder die van het luipaard en de cheeta. Als gast van de lodge kunt u het een en ander van dichtbij ervaren. Daarbuiten worden er onder andere wandeltochten en mountainbike tochten georganiseerd. Vogels en (nachtelijke) dieren kunt u vanuit een observatiepost aanschouwen.
Okonjima beschikt over verschillende accommodaties:
Het Main Camp was oorspronkelijk de boerderij van de familie Hanssen en is in 1992 verbouwd tot lodge. Alle 10 kamers kijken uit op de prachtige tuin en de kampvuurplaats.
Faciliteiten:
- 10 comfortabele en-suite 2-persoons kamers
- 3 luxe en-suite tenten (voor gidsen en piloten)
- afgeschermd zwembad
Kinderen onder 12 jaar zijn niet toegestaan.
Dit unieke kamp, 3 km van het Main Camp, ligt aan de rand van een natuurgebied. In elk exclusieve chalet kunt u van absolute pivacy genieten.
Faciliteiten:
- 8 luxe rietgedekte chalets
- 3 luxe en-suite tenten (voor gidsen en piloten)
- afgeschermd zwembad
- mini-bar, telefoon en een kluisje
- verwijderbare canvas zijkant voor een spectaculair uitzicht
Kinderen onder 12 jaar zijn niet toegestaan.
Bush Suite ligt ongeveer 500 meter van Bush Camp en 3,5 km van het Main Camp. Deze privé suite is gebouwd in African Bush Style.
De suite bestaat uit 2 exclusieve, luxe en-suite slaapkamers (maximaal 4 personen) die van alle gemakken zijn voorzien, inclusief Wi-Fi internetaansluiting. 1 Van de grote bedden kan op het terras gezet worden om onder de sterrenhemel te slapen. Verder beschikt het over een flink zwembad, een privé keuken, een persoonlijke host, kok, gids en een safari auto.
Kinderen onder 8 jaar zijn niet toegestaan.
De villa ligt op ongeveer 10 km van het Main Camp. Er zijn slechts twee luxueuse, en-suite kamers in het hoofdgebouw en 2 aparte, luxe privé suites. Alle kamers zijn voorzien van Wi-Fi internetaansluiting, een kluisje, een “king-size”bed, airco/verwarming, een plafond waaier, bad, binnen- en buitendouche en een glazen deur die weggevouwen kan worden om u een panaramisch uitzicht te bieden. De suites hebben een eigen toilet en mini-bar. In 3 van de 4 kamers kan het bed naar buiten gereden worden zo dat u onder de sterren kunt slapen. Verder beschikt het over een flink zwembad, een privé keuken, een persoonlijke host, kok, gids en een safari auto.
Kinderen onder 8 jaar zijn niet toegestaan.
Okonjima beschikt ook over een kampeerterrein.
Voeg toe aan reisvoorstel aanvraag
Lees alle reacties - Plaats reactie