De landenreisboekjes TE GAST IN zijn bedoeld als kennismaking met het echte leven in verre landen. Elke uitgave bevat artikelen van meerdere auteurs die een speciale band hebben met een land. Zij schrijven op levendige wijze en met kennis van zaken over onderwerpen die hen na aan het hart liggen.
Het geeft een goed inzicht in de levenswijze en omgangsvormen van de bewoners van het land. Bovendien bevat elke uitgave naast praktische reisinformatie ook tips over fair en duurzaam reizen.
Samensteller Tobias Reijngoud en andere auteurs laten de lezer kennismaken met een aantal bewoners van het land. In de hoofdstad Windhoek ontmoeten we Gottlieb Hakaye, een succesvolle straatkrantverkoper, en in de township Katutura bezoeken we het Penduka-project waar kansarme vrouwen prachtig Afrikaans handwerk verkopen. In het China Town van Windhoek vertelt Chen Qin waarom hij zijn land heeft verlaten en hier een winkel is begonnen. In het hoge noorden, in de buurt van Tsumeb, horen we het relaas van Johannes die maïs probeert te verbouwen in de gortdroge woestijn. En bij Opuwo brengt gids Festus ons in contact met de fascinerende Himba-cultuur. Tot slot overnachten we in een boomhut en vertelt George Tsam, kampbeheerder van het Treesleeper Camp, over het moeilijke leven van de Bosjesmannen.
Het boekje bevat daarnaast praktische reistips en een woordenlijst Oshivambo en Afrikaans.
€ 8,95
In winkelwagen doen -
Andere boeken
Lees alle reacties - Plaats reactie